
Als je kon kiezen tussen homo zijn of hetero, wat zou het dan worden? Omdat het 11 oktober Coming Out Day is, zetten we een paar voordelen op een rijtje. Op deze dag worden mensen aangespoord om uit de kast te komen met hun homo- of biseksualiteit.
Jos Versteegen kwam zelf eind jaren '70 uit de kast. Hij stelde met Thijs Bartels de Homo-encyclopedie van Nederland samen. En bracht recentelijk de dichtbundel Slapen bij een warme man uit. Wat vindt hij de voordelen van homo zijn?
Auteur: Corine de Goede
Gerelateerde artikelen:
Trefwoorden: Seks & Relatie - Masturberen - Homoseksueel
NIEUW!
Deel tips en informatie en discussieer met anderen over gezondheid
Naar het forum >
heei homo-jongen
ik ben zelf ook 14 en ben oowk homo bij mij weet ook niet iedereen het dus ik snap wat je bedoeld in dit artikel zitten een paar leuke voordelen das meschien wel waar! maar ze vergeten wel te zeggen dat we meestal ons moeten voordoen als iemand dat we niet zijn(hetro) om ni in een geklopt te worden! En ik ben ook blij dat ik homo ben! want dat is wie ik ben ( en niet zo als in dit bericht just four sex!)
Boylover2010 | 23.06.11
Ik ben zelf homo ook al ben ik nog maar 14-jaar! Geloof mij het is niet iets dat je zo maar kiest het is gewoon wie je bent... Het heeft natuurlijk zijn voor- en zijn nadelen! maar ja,... En dit artikle is meschien gericht op de voordelen op sekssueelvlak maar je moet ook de nadelen er dan even bij zeggen he! En vooral niet vergeten te zeggen dat homo zijn alleen maar te maken heeft met seks!
En ik ben blij dat ik me zelf homo mag noemen ook al weet nog niet iedereen het,... in mijn ogen weten de belangrijkste mensen het...!
homo-jongen | 02.03.11
Dat voor mij 10 redenen dat ik het jammer vind dat ik niet als homo geboren ben.
Hetero stellen kennen alleen maar oorlog.
Eddyboy | 29.01.11
Dat voor mij 10 redenen dat ik het jammer vind dat ik niet als homo geboren ben.
Hetero stellen kennen alleen maar oorlog.
Eddyboy | 29.01.11
Ik weet niet welke idioot deze voordelen heeft geschreven, maar ik ben het er zo niet mee eens... en uit de reacties is volgens mij alleen die van Bullshit... echt bi/homo... ik ben zelf trots homo en ik zeg, dit is echt iemand die er fout op kijkt! Kijk homo zijn gaat niet omdat het spannend is, homo word je omdat je bent aangetrokken aan het mannelijke geslacht. Homo zijn is iets in je hart iets wat je voelt, niet iets wat je penis zegt. En ik weet niet meer wie maar iemand had in deze reacties vermeld dat het moeilijk was om een vaste relatie als homo te krijgen... DIK BULLSHIT! Je moet het gewoon goed opzoeken, het moeilijke is het vertellen aan je ouders en je vrienden, het moeilijke is de jongens die je buiten in elkaar gaan slaan, het moeilijke zijn de homofoben die vroeger je echte vrienden waren die je nu niet meer willen zien omdat ze bang zijn dat je wat met ze wil straks. en daisy hou je bek! het is niet bah, tegenwoordig is homo zijn heel normaal. Van die opmerkingen als walgelijk enzo is wat homo zijn zo moeilijk maakt. En zo moeilijk is het niet.
ruben | 22.01.11
Ik ben zelf biseksueel en dit slaat echt nergens op. We zijn allemaal mensen en ieder heeft een ander smaak. Uiteindelijk ben jij de gene die de beslissing maakt, en dan kijk je niet naar voordelen of nadelen, maar na wat het beste voor je is, wat je echt gelukkig maakt!
Ik heb een vriendin gehad en dat was perfect! Alleen jammer dat ze verhuisde, momenteel heb ik een vriendje en het verschilt niet veel als we over het binnenste praten, maar qua geslacht is het anders ja.
It's love!:)
Btw... Iemand zegt homo ben of niet.:P Dat is ook niet helmaal waar XD
Want ik kan gewoon kiezen (A):P
Je kan altijd kiezen:) behalf als je geobsedeerd bent met jongens en zulke reclame zoals hierboven die je erbij helpen :S
David | 15.09.10
allemaal zever die voordelen alsof homo's allemaal over één kam kunnen geschoren worden, zijn hetero's allemaal gelijk?
en trouwens sinds wanneer zijn hetero's verplicht kinderen te krijgen en te trouwen als je het niet wil dan doe je het gewoon niet punt.
Hetero of homo het doet er allemaal niet toe , we zijn in de eerste plaats mensen met allen dezelfde rechten en plichten.
voordelen aan homo zijn?
precies reclame maken om homo te worden,
"het is spannender en leuker dan hetero zijn; Komaan, doe mee!
Homo ben je of niet!
Anoniem | 28.05.09
1. Hetero's kunnen ook van een andere kant naar de maatschappij kijken
Het is niet zo dat elke hetero persee moet trouwen en kinderen moet krijgen...
2. De keuze om kinderen te krijgen heeft iedereen, homo of niet niemand zegt dat je moet kinderen krijgen
3. Dus? is dat nou een voordeel?
4. Niet voor iedereen is dit een voordeel, niet iedereen zou naar een homo-sauna willen of een "spannende" plek
En als je die lust wilt beleven dan kan dat toch ook met een vaste partner als homo zijnde?
En een vaste partner vinden als homo zijnde is een stuk moeilijker
5. Elke persoon man of vrouw heeft andere eurogene's
6. Dat is niet waar, je zegt het net alsof mannen een gay detector hebben
Het is soms heel moeilijk om in te schatten wat een man denkt, homo of hetero
7. Sommige mannen dromen daar niet van is dat dan voor hun ook een voordeel?
En is het voor hetero mannen makkelijker dan voor homo mannen?...
En als het makkelijker zou zijn...zou het dan veilig zijn?
8. Messchien heb je dan meer plezier daarvan maar kunst is voor iedereen anders
Ik noem dit niet een voordeel van het homo zijn
9. Dit is wel waar, maar hoe zijn de vriendschappen met mannen dan? volgens mij is dat een nadeel
Als homo zijnde kun je wel betere vriendschappen met vrouwen hebben maar met mannen zou dat weer minder kunnen zijn
Net juist omdat je door de meeste hetero mannen niet als een echte man wordt gezien
10.Spannend kun je altijd opzoeken of negeren
Het is maar net hoe jij je leven wilt leiden
Anoniem | 26.03.09
1)Alsof hetero's niet een keuze hebben of ze wel of geen huwelijk/kinderen willen
2)zie 1
3)zie 1
4) ga op een willekeurige avond eens naar de kroeg... genoeg hetero's op jacht naar een leuke wilde nacht.
5) Ahhh sex tussen man en vrouw is slechter omdat de man niet communiceert met de vrouw over wat hij lekker vindt?
6) elkaar geestelijk aanvoelen is een kenmerk van een gezonde relatie, niet van homo's
7) stereotiep... alsof alle mannen die fantasie ook tot uitvoer willen brengen
8) en een heteroman waardeert kunst minder omdat hij op vrouwen valt?
9) dat lijkt me meer aan de persoon dan aan de geaardheid liggen
10) dat is geen voordeel maar een opmerking
Kortom, erg kortzichtig en geschreven vanuit een perspectief dat homo's een beter leven leiden dan hetero's. Wilden homo's niet gelijk behandeld worden??
Buuv | 09.01.09
walgelijk!
daisy | 08.01.09